Znajdziesz nas na:

Znajdujemy się w Żuławce, w województwie pomorskim, w gminie Pruszcz Gdański, 20 km od Gdańska. Wygodnie, i szybko dotrzeć do nas mogą zarówno mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego oraz okolic, jak i całego Trójmiasta – Gdańska, Sopotu i Gdyni!

Historia naszej rycerskiej wsi związana była przez długie lata z Żuławą. A w styczniu 1920 roku gmina wiejska Żuławka wchodziła w skład Wolnego Miasta Gdańska.

W ŻUŁAWCE ORGANIZUJEMY: imprezy integracyjne, pikniki i festyny, wycieczki tematyczne dla szkół, wycieczki tematyczne dla przedszkoli, zielone szkoły, urodziny dla dzieci młodzieży i dorosłych, obozy i półkolonie letnie i zimowe, imprezy okolicznościowe, wynajmujemy naszą bazę na eventy i spotkania.

W ŻUŁAWCE DYSPONUJEMY: rozległym, kilkuhektarowym terenem rekreacyjnym, wokół lasy, Chatą Leśną z zapleczem kuchennym, namiotami i wiatami, domkiem na drzewie, miejscem na ognisko, linowym torem przeszkód, wspinaczką linową, paintballem, quadami, torem komandosa, strzelnicami (wiatrówka, łuk, proca), profesjonalnym ringiem bokserskim, jazdą konną.

PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY DO POSZCZEGÓLNYCH SEKCJI TEMATYCZNYCH.

Warto być na bieżąco i śledzić nasz FACEBOOK! Zapraszamy także do GALERII.

[huge_it_maps id=”2″]