Znajdziesz nas na:

Zorganizujemy IMPREZY INTEGRACYJNE, pikniki, festyny oraz inne ważne wydarzenia firmowe.

  • rozładowujemy nagromadzone napięcia,
  • przełamujemy poczucie stagnacji wśród pracowników
  • tworzymy atmosferę zdrowej rywalizacji, dobrej zabawy
  • umożliwiamy dyskretną weryfikację interakcji zachodzących w zespołach
  • dostarczymy wielu nowych, często zaskakujących informacji
  • tworzymy okazję do współzawodnictwa na innym niż dotychczasowym polu
  • tworzymy dobrą zabawę, możliwość relaksu
  • cementujemy więzi :)

 

Działamy na bazie wybranych programów oraz programów na indywidualne zamówienie

EXTREME ADVENTURE PARK I


Poczuj się jak rekrut! Weź udział w elitarnym szkoleniu dla grup specjalnych! Poczuj się, jak komandos zdany tylko na siebie! Ta przygoda pozostaje na długo w pamięci! Program i teren imprezy dobrany jest do możliwości grupy. Waszym „przewodnikiem” będzie mapa.

EXTREME ADVENTURE PARK II


Prawdziwie extremalna wyprawa na dzień lub dwa. Trasa, którą należy pokonać będzie wynosiła do 40 km. Wszystko zależy od tego, jak silna jest Twoja ekipa! Musisz móc na nią liczyć!

PAINTBALL


Prawdziwy dreszczyk emocji!
Gra zespołowa, polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Spotkanie odbywa się na terenach leśnych, stanowiących miejsce idealne do tego typu rozgrywek!

OLIMPIADA


Na tej wyjątkowej Olimpiadzie każdy ma szanse na medal! Ty także! Pamiętaj jednak, że czekają emocje takie, jak podczas prawdziwych igrzysk! Spotkasz profesjonalnych sędziów, zostanie zapalony znicz olimpijski, zawisną medale, wkroczysz na wspaniałe podium medalowe oraz usłyszysz hymn! Istnieje możliwość rywalizacji z profesjonalnymi zawodnikami: mistrzami Polski, Europy, Świata oraz Mistrzami Olimpijskimi!

OLIMPIADA NA WESOŁO


Nie lubisz przegrywać? Chcesz się poczuć jak sportowiec, ale bez smaku przegranej i porażki? To dobrze, bo u nas bez wątpienia czeka Cię szansa na wspaniały, indywidualny sukces! Twoim głównym zadaniem będzie wprowadzenie do rozgrywanych konkurencji pozytywnego ducha rywalizacji!

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU


Wyobraź sobie, że przeżywasz przygodę niczym sam Indiana Jones! Ktoś znajduje tajemniczą skrzynkę, w której są skrawki papieru. Okazuje się, że jest to mapa! Zadanie jednak nie jest proste. Aby mapę przeczytać, należy niczym puzzle złożyć wszystkie kawałeczki w jedną całość. Droga do skarbu nie będzie łatwa!

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!


Chcesz wiedzieć, ile jesteś w stanie zrobić dla drugiej osoby? Chcesz wiedzieć na co Cię stać? Jeśli tak, dowiesz się tego u nas. Celem imprezy jest przede wszystkim optymalne scalenie grupy i pogłębienie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.