Znajdziesz nas na:

Przedszkola mogą wybierać spośród starannie przygotowanych programów dopasowanych do wieku i potrzeb maluchów lub według indywidualnych wskazówek i ustaleń.

NA TROPIE WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA

Ludowa zabawa przybliżająca tradycje Świąt Wielkanocnych. Warsztaty malowania jajek metodami tradycyjnymi, poszukiwanie niespodzianek, gry i zabawy, nietypowy śmigus-dyngus. -> zobacz więcej informacji

Cena: 35,00 zł/os (od 20 osób)

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z MARZANNĄ

Twórcze wyrażenie radości z nadejścia wiosny! Będziemy szukać Pani Wiosny, czego nie ułatwi nam Pani Zima. Chłopcy będą konkurować w grupach przy tworzeniu Marzanny. Dziewczynki zamienią się w piękne Panienki Wiosenki. Wspólnie stworzymy Marzannę. Rozpalimy też ognisko i upieczemy kiełbaski.

-> zobacz więcej informacji

Cena: 30,00 zł/os. (od 20 osób)

POSZUKIWANIE ŚW. MIKOŁAJA

Św. Mikołaj zaginął! Otrzymaliśmy list z Laponii i wskazówki jak trafić na jego ślad. Podążając za wskazówkami trzeba wykazać się spostrzegawczością, uczciwością, zręcznością i sprytem. Później razem wrócimy do chaty i przy kominku wspólnie zaśpiewamy kolędy, odbędą się warsztaty świąteczne, a także mikołajowe gry i zabawy. Program realizowany jest w miesiącach listopad-luty.

Cena: 35,00 zł/os. + 5,00 zł gorąca czekolada i słodycze.

ODKRYWCZE WĘDRÓWKI PRZEZ 4 PORY ROKU

Doskonała zabawa, liczne gry i integracja tematycznie związana z bieżącą porą roku.Poszukiwanie charakterystycznych śladów, niezwykła wycieczka po lesie, zbieranie runa leśnego, obserwacja przyrody z myśliwskiej ambony, pokaz mody z wykorzystaniem atrybutów pory roku, zabawy z chustą animacyjną oraz małpi gaj w pobliżu wyjątkowego domku na drzewie. Zimą zapraszamy na kulig.

Cena: 20,00 zł/os. (25-30 os.), 25,00 zł/os. (15-24 os.).

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Wyjątkowa Olimpiada Przedszkolaka, w której każdy ma szansę na medal! Prawdziwe Igrzyska Olimpijskie, uroczyste otwarcie połączone z rozpaleniem znicza olimpijskiego, wciąganie flagi na maszt, a do tego oficjalne przemówienie – to jedynie przedsmak prawdziwych emocji! Po zakończeniu rywalizacji wszyscy zawodnicy otrzymają dyplomy i staną na podium do pamiątkowego zdjęcia. Przewidziane są także medale.

Cena: 25,00 zł/os. (25-30 os.), 30,00 zł/os (15-24 os.).

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU

Szykuje się podróż w nieznane! Pierwszym zadaniem będzie odnalezienie mapy. Skarbem może być skrzynia pełna słodkości (mieści się w cenie programu) lub dyplomy, które staną się podsumowaniem przedszkolnych zajęć.

Cena: 25,00 zł/os.(25-30 os.), 30,00 zł/os. (15-24 os.).

SZKOŁA SAMURAJÓW

W adepci w szkole samurajów będą świadkami walki dawnych japońskich wojowników. Zostaną poddani szkoleniu.Bezpieczne padanie, posługiwanie się mieczem, okrzyki oraz lekcja w japońskiej szkole łucznictwa – Kyudo. Odbędzie się turniej samurajów i pojedynek z mistrzami Aikido.

Cena: 25,00 zł/os.(25-30 os.), 30,00 zł/os. (15-24 os.).

Programy Wiosenne

WYCENA INDYWIDUALNA

SPOTKANIE Z HISTORIĄ

Gra terenowa z programem edukacyjnym opartym na wydarzeniach historycznych.

PIKNIKI I FESTYNY

Pikniku i festyny dla dzieci lub całych rodzin. Śpiew, muzyka oraz gry. Proponujemy bogaty zestaw konkursów oraz quizów. Przykładowe konkurencje: hokej na trawie, kręgle, ringo. Jesteśmy w stanie zorganizować strzelnicę oraz profesjonalny ring bokserski, pokazy sztuk walki z udziałem utytułowanych zawodników, przejażdżki konne, tor quadowy oraz małpi gaj.