Znajdziesz nas na:
Urodziny dla dzieci. O czym należy pamiętać? Previous item Strasznie Fajny Dzień Dziecka Next item Kiedy wysłać dziecko na...
Od czego zacząć organizację urodzin dla dzieci? O czym trzeba pamiętać i czego unikać? Jak sprawić dziecku radość? Odpowiedź na to ostatnie pytanie jest najważniejsze, z pozostałymi przyjdzie nam się zmierzyć prędzej czy później.

Przy organizacji urodzin dla dzieci najważniejsze jest dobranie odpowiedniej tematyki oraz sposobu przeprowadzenia zabawy. Tematyka niekoniecznie musi być związana z pasją dziecka. Mnóstwo frajdy sprawi bowiem integracja czy też interesujące zajęcia, które pozwolą Solenizantowi na nauczenie się nowych umiejętności.

Ważne jest jednak, aby dopasować program urodzin do wieku dziecka. Jeśli wybierzemy zbyt łatwe, dzieci szybko się znudzą. Natomiast jeśli zbyt trudne, to wówczas dzieci będą zniechęcone. Dlatego u nas programy urodzinowe dla dzieci dopasowujemy do wieku uczestników. W trakcie rozmów oraz konsultacji wspólnie szukamy optymalnego rozwiązania – dla Solenizanta, ale z myślą o gościach.

URODZINY DLA DZIECI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Nic tak nie gwarantuje świetnej zabawy jak możliwość zorganizowania urodzin na świeżym powietrzu. Przynosi to nie tylko korzyści zdrowotne, ale dzieci mają zwyczajnie więcej przestrzeni do zabawy. Do tego zajęcia są bardziej aktywne i kreatywne, co sprzyja w późniejszym rozwoju naszej pociechy.

Sprawdź naszą ofertę urodzin dla dzieci!

Urodziny dla dzieci na dworze to także odskocznia od urodzin organizowanych na placach zabaw. Te zwykle są ograniczone i panuje w nim spory hałas. Dzieci nie mają takiej swobody, nierzadko zdarza się też, że z placu korzystają w tym samym czasie inne dzieci.

URODZINY DLA DZIECI – O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ I CZEGO UNIKAĆ

Urodziny wiążą się z pewnym wydatkiem finansowym. Warto jest zatem ustalić konkretny budżet, pamiętając o poczęstunku dla gości. Ponadto ważny jest wybór miejsca – w SENSEI Centrum Przygody zorganizujesz urodziny na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest nie tylko ogromny teren, realizacja programu przez wykwalifikowanego animatora, ale również Leśna Chata. To tam odbywa się poczęstunek. Możesz również zaprosić rodziców.

Do organizacji urodzin dla dzieci trzeba zabrać się z pewnym wyprzedzeniem. Jeśli będziemy z tym zbyt długo zwlekać, w ostatniej chwili spadnie na nas mnóstwo spraw. Począwszy od wyboru lokalizacji, a skończywszy na zakupie tortu czy przygotowaniu poczęstunku.

URODZINY DLA DZIECI – GDZIE ZORGANIZOWAĆ

Wybór lokalizacji jest ważny, ale zarazem dostępnych jest mnóstwo opcji. Istotne jest to, aby miejsce urodzin nie było zbyt odległe. Organizujemy urodziny dla dzieci z Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Straszyna oraz okolic Trójmiasta. Urodziny odbywają się w niewielkiej, urokliwej wsi Żuławka.

KONTAKT Z SENSEI CENTRUM PRZYGODY

Telefon:  880 530 132
E-mail: [email protected]