Znajdziesz nas na:

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ URODZINOWĄ DLA MŁODZIEŻY? POMOŻEMY CI!

 

URODZINY SURVIVALOWE

Wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą interesującą zabawę, w ramach której młodzież dowie się jak przetrwać w lesie, zbudować schronienie, pokonać niebezpieczny teren, kamuflować się, strzelać z łuku i procy oraz przyrządzić traperski posiłek!

Czas trwania imprezy: 3 h.
Cena: 400,00 zł (do 10 osób + 15,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

KOMANDOSI

Doskonały program oparty na szkoleniu grup specjalnych. Poszczególni uczestnicy będą przygotowywać się do stworzenia specjalnej grupy, której zadaniem będzie wykonanie kilku ważnych zadań. W programie: test psychofizyczny, lekcja walki wręcz, tor komandosa z paintballem, strzelanie z broni: wiatrówka, paintball, ASG. Podczas realizacji programu wykorzystane zostaną oryginalne rekwizyty militarne.

Czas trwania imprezy: 3 h.

Za dodatkową opłatą polecamy także obstawę imprezy przez komandosów oraz pirotechnikę.

Cena: 500,00 zł (do 10 osób + 25,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

PAINTBALL

Zabawy odgrywane według gotowych scenariuszy. Dysponujemy atestowanymi markerami, maskami oraz kombinezonami ochronnymi.

Czas trwania imprezy: 3 h.

Cena programu obejmuje:
– amunicję paintballową – 1 000 sztuk,
– wynajęcie chaty traperskiej na czas trwania imprezy,
– ognisko (1 godz.).

Cena: 450,00 zł (do 10 osób + 45,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU

Grupa znajduje tajemniczą skrzynkę. Okazuje się, że w środku mapa! Zadanie jednak nie jest proste. Aby ją przeczytać, należy złożyć wszystkie kawałeczki w całość. Droga do skarbu też nie będzie łatwa. Czekają pułapki i zagadki. Uczestnikom zabawy przyjdzie zmierzyć się z różnymi zadaniami, takimi jak: test na odwagę, neutralizacja niebezpiecznego ładunku, tarzan, budowa przeprawy, przejście przez teren niebezpieczny, labirynt, przeprawa mostem linowym.

Czas trwania imprezy: 3 h.
Cena: 500,00 zł (do 10 osób + 20,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

JAPONIA

Jest rok 1716. W kraju Kwitnącej Wiśni – dalekiej i egzotycznej Japonii, władzę sprawuje szogun Yoshimune Tokugawa. To właśnie w jego cesarstwie odbędą się walki z Mistrzem Aikido! Jest okazja uczestniczyć w lekcjach sztuk walki, a także przystąpić do turnieju samurajów oraz walki sumo! Wielki Szogun Tokugawa zaprosi na tradycyjny poczęstunek. Odbędą się konkursy rodem z Japonii.

Czas trwania imprezy: 3 h.
Cena: 500,00 zł (do 10 osób + 25,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

OLIMPIADA NA WESOŁO

Konkurencje na wesoło: rzut młotkiem, pchnięcie kapustą, wyścigi w kajdanach, rzut kaloszem na odległość, sumo, rzut tłuczkiem do celu, kręcenie hula hop, gimnastyka artystyczna oraz wiele innych wesołych zadań. Wszystko dostosowane do możliwości grupy dzieci!

Czas trwania imprezy: 3 h.
Cena: 500,00 zł (do 10 osób + 25,00 zł za każdego kolejnego uczestnika).

EKSTREMALNA 18-STKA

Jazda quadem, strzelnica, paintball, zajęcia linowe, survivalowa wyprawa, ognisko. Jest w czym wybierać! Dysponujemy także Leśną Chatą, gdzie można zorganizować dodatkowe spotkanie. Cena uzależniona jest od wyboru atrakcji.

Aby lepiej poznać nas i szczegóły naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu!
e-mail: [email protected]
tel.: +48 880 530 132

Śledź nas na FACBOOK‚u!