Znajdziesz nas na:

Szkoły mogą wybierać spośród programów już przygotowanych lub programów proponowanych w ramach indywidualnych ustaleń.

Przez cały rok szkolny zapraszamy dzieci i młodzież na wycieczki i biwaki. Zestaw zajęć i program dostosowany jest do wieku i możliwości grupy. Łączymy zabawę z edukacją i integracją grupy. Organizujemy również lekcje samoobrony i pokazy sztuk walki dla uczniów. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z MARZANNĄ

Doskonała zabawa i twórcze wyrażenie radości z nadejścia wiosny. Chłopcy będą konkurować i tworzyć Marzannę, a dziewczynki zamienią się w piękne Panienki Wiosenki. Na zakończenie – ognisko.

Cena: 30,00 zł/os.

Szczegółowy program: Pierwszy Dzień Wiosny z Marzanną (kliknij tutaj)

NA TROPIE WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA

Ludowa zabawa przybliżająca tradycje Świąt Wielkanocnych. Warsztaty malowania jajek metodami tradycyjnymi, poszukiwanie niespodzianek, gry i zabawy, nietypowy śmigus-dyngus.

Cena: 35,00 zł/ os.

Szczegółowy program: Na Tropie Wielkanocnego Zajączka (kliknij tutaj)

SZKOŁA PRZETRWANIA

Sztuka przetrwania w sytuacjach ekstremalnych: w lesie, w górach, w miejskiej dżungli. Nauka samodzielności, odpowiedzialności, podejmowania decyzji oraz zgodnej pracy zespołowej, orientacji w terenie, zasad zachowania się w lesie, przyrządzania jedzenia traperskiego, rozpalania ogniska, budowy schronienia, łuku i procy, a samoobrony.

Cena: 35,00 zł/os. (15-24 os.), 30,00 zł/os. (powyżej 25 osób).

PAINTBALL

Rodzaj gry zespołowej, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów. Amunicję stanowią kulki z farbą. Walki odbywają się na terenach leśnych. Zabawa może się toczyć według najprostszej zasady – trafiony schodzi z pola gry lub według autorskich scenariuszy. Wszystkich uczestników wyposażamy w atestowane markery, maski oraz kombinezony ochronne.

Cena: 50,00 zł/os.

RANGERS

Zajęcia linowe – wspinaczka, zjazd Bonda, budowa piramidy, most linowy, drabinka alpinistyczna. Szkoła samoobrony – psychologia zachowania się w sytuacjach zagrożenia. Tor komandosa – sprawnościowy tor z zadaniami (dostosowany do możliwości grupy), strzelnica z wiatrówką, łukiem i procą. Część praktyczna oparta jest na bazie technik Brazilian Jiu-Jitsu, Aikido, Krav-Maga.

Cena: 50,00 zł/os. (15-24 os.), 45,00 zł/os. (powyżej 25 osób).

POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SKARBU

Tajemnicza skrzynia z zagadkową zawartością, a w niej mapa ukazująca drogę do skarbu! Ale łatwo nie będzie. Droga usłana pułapkami i zadaniami, takimi jak: neutralizacja niebezpiecznego ładunku, lina zaufania, tarzan, budowa przeprawy, wspinaczka, podniebna przeprawa.

Cena: 35,00 zł/os. (15-24 os.), 30,00 zł/os.(powyżej 25 osób).

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!

Integracja grupy i nauka poczucia odpowiedzialności za kolegów i koleżanki. W programie: narty drużynowe, pajęczyna z lin, tor przeszkód, pokonanie terenu skażonego, samoobrona (psychologia zachowania się w sytuacjach zagrożenia) i turniej samurajów.

Cena: 35,00 zł/os. (15-24 os.), 30,00 zł/os.(powyżej 25 osób).

OLIMPIADA NA WESOŁO

Konkurencje na wesoło: rzut młotkiem, pchnięcie kapustą, wyścigi w kajdanach, rzut kaloszem na odległość, sumo, rzut tłuczkiem do celu, kręcenie hula hop, gimnastyka artystyczna oraz wiele innych wesołych zadań. Wszystko dostosowane do możliwości grupy dzieci

Cena: 35,00 zł/os. (15-24 os.), 30,00 zł/os.(powyżej 25 osób).

 

POSZUKIWANIE ŚW. MIKOŁAJA

Święty Mikołaj zaginął i musimy go odnaleźć! W liście z Laponii otrzymaliśmy wskazówki. Trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, uczciwością, zręcznością i sprytem! A, gdy już znajdziemy Św. Mikołaja, wrócimy razem do chaty, gdzie przy kominku czeka nas wspólne śpiewanie kolęd, warsztaty świąteczne, mikołajowe gry i zabawy oraz słodki poczęstunek. Program realizujemy od listopada do lutego.

Cena: 35,00 zł/os. + 5,00 zł gorąca czekolada i słodycze.

DZIEŃ DZIECKA

Święto zabawy i wszystkich dzieci w Żuławce! Stanowiska z grami i zabawami integracyjnymi, warsztatów twórczych, linowy tor przeszkód, wspinaczka linowa, strzelnica (łuk, wiatrówka, proca), tor paintballowy z zadaniami oraz Szkoła Samurajów i ognisko!

Cena: 45,00 zł/os. przy 30 osobach.

SZALONY DZIEŃ W FERIE ZIMOWE

Zajęcia linowe wspinaczka, zjazd Bonda, budowa piramidy, linowy tor przeszkód. Tor komandosa z paintballem – sprawnościowy tor z zadaniami dostosowany do możliwości grupy, strzelnica z wiatrówką i łukiem. Z górki na pazurki, zjazd na byle czym, a także hokej, mini kulig oraz ognisko.

Dla nauczycieli w chacie z kominkiem serwujemy gorący kubek herbaty, kawy lub czekolady.
Cena: 35,00 zł/os. (15-24 os.), 30,00 zł/os. (powyżej 25 os.).

To tylko niektóre z propozycji SENSEI. Pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie.

 

Aby lepiej poznać nas i szczegóły naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu!
e-mail: [email protected]
tel.: +48 880 530 132

Śledź nas na FACEBOOKU!